Portal
 
Ośrodek
Sportu
Biblioteka Publiczna
T. Przyjaciół Radzymina
PZW 19 Radzymin
PZŁ - Koło
Przepiórka
OSP Gm.
Radzymin
UMiG
Radzymin
Powiat Wołomiński
 
 
 
napisz do RPInfo.pl
 
 
DODAJ DO ULUBIONYCH   - 548063 odwiedzin
:)
100 lat Niepodległości
Informacje - SZS     « WSZYSTKIE
LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA GMINY RADZYMIN - SZKOŁY PONADPODSTAWOWE
27.05.2009
GIMNAZJA
KLASYFIKACJA KOŃCOWA ŁĄCZNA:

I miejsce - Gimnazjum Słupno - 115 pkt.
II miejsce - Gimnazjum nr1 Radzymin - 96 pkt.
III miejsce - Gimnazjum nr2 Radzymin - 80 pkt.
IV miejsce - Gimnazjum Załubice - 59 pkt.
WYNIKI DZIEWCZĘTA:
  • 100m

  • 1. Aniołkowska Aleksandra - Gimnazjum Słupno 14"42
    2. Domaracka Paulina - Gimnazjum Załubice 14"49
    3. Jankowska Katarzyna - Gimnazjum nr1 Radzymin 14"61

  • 800m

  • 1. Fabisiak Dagmara - Gimnazjum Słupno
    2. Babińska Izabela - Gimnazjum Załubice
    3. Garbacz Ewelina - Gimnazjum nr1 Radzymin

  • Pchnięcie kulą 4 kg

  • 1. Jankowska Agata - Gimnazjum nr1 Radzymin 9,10
    2. Jankowska Katarzyna - Gimnazjum nr1 Radzymin 8,70
    3. Potęga Agata - Gimnazjum Słupno 8,60

  • Skok w dal

  • 1. Fabisiak Dagmara - Gimnazjum Słupno 4,59
    2. Kulińska Anna - Gimnazjum nr1 Radzymin 4,53
    3. Jankowska Agata - Gimnazjum nr1 Radzymin 4,40

  • Sztafeta 4 x 100m

  • I miejsce - Gimnazjum Słupno 55"91
    II miejsce - Gimnazjum nr1 Radzymin 56"14
    III miejsce - Gimnazjum Załubice 56"65
    WYNIKI CHŁOPCY:
  • 100m

  • 1. Koza Karol - Gimnazjum nr2 Radzymin 11"81
    2. Gołębiewski Adrian - Gimnazjum nr2 Radzymin 12"51
    3. Klimek Kamil - Gimnazjum Słupno 12"60

  • 1000m

  • 1. Rosa Mateusz - Gimnazjum nr1 Radzymin
    2. Czerwiński Tomasz - Gimnazjum nr1 Radzymin
    3. Klimek Kamil - Gimnazjum Słupno

  • Pchnięcie kulą 5 kg

  • 1. Miętus Daniel - Gimnazjum Słupno 13,10
    2. Koza Karol - Gimnazjum nr2 Radzymin 12,70
    3. Górski Przemysław - Gimnazjum nr1 Radzymin 12,15

  • Skok w dal

  • 1. Kokosza Mateusz - Gimnazjum Słupno 5,35
    2. Ratajczak Marcin - Gimnazjum Słupno 5,10
    3. Rembelski Robert - Gimnazjum nr2 Radzymin 5,08

  • Sztafeta 4 x 400m

  • I miejsce - Gimnazjum nr 2 Radzymin
    II miejsce - Gimnazjum Słupno
    III miejsce - Gimnazjum Załubice

    POKAŻ GALERIĘ ZDJĘĆ...